Olet täällä

Etusivu

2016 Oulu

Valokuvagalleria

Sakset -voittovideo

Lohkojako ja tulokset

Päivämäärä Kelloaika Paikka/kenttä Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos
21.5 10:00:00 Nallisport/ 1 Puumat Dädit 6-2
21.5 10:30:00 Nallisport/ 1 Posbek Sakset 1-4
21.5 11:00:00 Nallisport/ 1 Rost Dädit 6-3
21.5 11:30:00 Nallisport/ 1 Rost Sakset 1-1
21.5 12:00:00 Nallisport/ 1 OEK Sakset 0-5
21.5 12:30:00 Nallisport/ 1 Rost Puumat 2-1
21.5 13:00:00 Nallisport/ 1 OEK Puumat 4-2
21.5 13:30:00 Nallisport/ 1 Dädit OEK 5-8
21.5 14:00:00 Nallisport/ 1 Pronssi OEK Pronssi Rost 4-1
21.5 14:30:00 Nallisport/ 1 Finaali Posbek Finaali Sakset 1-2
           
           
           
Päivämäärä Kelloaika Paikka/kenttä Kotijoukkue Vierasjoukkue  
21.5 10:30:00 Nallisport/ 2 OEK Rost 3-2
21.5 11:00:00 Nallisport/ 2 Puumat Posbek 0-4
21.5 11:30:00 Nallisport/ 2 OEK Posbek 2-6
21.5 12:00:00 Nallisport/ 2 Posbek Dädit 6-0
21.5 12:30:00 Nallisport/ 2 Sakset Dädit 6-0
21.5 13:00:00 Nallisport/ 2 Posbek Rost 1-1
21.5 13:30:00 Nallisport/ 2 Puumat Sakset 0-3
21.5 14:00:00 Nallisport/ 2 Jumbofinaali Puumat

Jumbofinaali Dädit

3-1

Pistepörssi




    Maalit Syötöt Pisteet
1 Janne Krankka, OEK 9 4 13
2 Jukka Kantoniemi, Posbek 8 4 12
3 Mikko Jussila, OEK 7 2 9
4 Gabriel Airaksinen, Puumat 6 3 9
5 Veli Kinnunen, ROST 3 6 9
6 Janne Mäkisalo, Posbek 4 4 8
7 Kim Backman, Dädit 4 3 7
8 Nico Niskanen, Puumat 5 1 6
9 Henry Vartiainen, Sakset 4 2 6
10 Sami Laitalainen, Posbek 2 4 6
11 Antti Nissinen, Sakset 4 1 5
12 Juha Takkula, ROST 4 1 5
13 Arttu Kukko, Posbek 3 2 5
14 Marko Karppinen, OEK 2 3 5
15 Esa Ojalammi, Sakset 3 1 4
16 Juha Marjamäki, Posbek 2 2 4
17 Tatu Karvinen, Sakset 2 2 4
18 Jani Ylisirniö, OEK 2 2 4
19 Jussi Pajula, Dädit 2 2 4
20 Janne Häyrinen, Sakset 0 4 4
21 Iisak Lassheikki, ROST 3 0 3
22 Miika Iivonen, Sakset 2 1 3
23 Raimo Nieminen, OEK 2 1 3
24 Toni Weurlander, Puumat 1 2 3
25 Jani Vilhelsson, Sakset 1 2 3
26 Inka Weurlander, Puumat 1 2 3
27 Tommy Helenius, Dädit 1 2 3
28 Jonne Kuusniemi, Dädit 2 1 3
29 Jan Nordlund, Dädit 2 1 3
30 Jussi Lappalainen, Sakset 2 0 2
31 Jasse Sikanen, Sakset 1 1 2
32 Antti Rummukainen, Sakset 1 1 2
33 Kari Keskitalo, Sakset 0 2 2
34 Teemu Pekkala, OEK 0 2 2
35 Anssi Tuomi, ROST 1 0 1
36 Roope Kirjavainen, Sakset 1 0 1
37 Iida Kilpeläinen, ROST 1 0 1
38 Henri Visuri, ROST 1 0 1
39 OEK #9 1 0 1
40 Heidi Voutilainen, Posbek/Puumat/Dädit 0 1 1
41 Anu Mäkinen, Puumat 0 1 1
42 Johan Rönnqvist, Posbek 0 1 1
43 Matti Voutilainen, Sakset 0 1 1
44 Jaakko Teppula, OEK 0 1 1
45 Keijo Kujala, ROST 0 1 1
46 Maarit Kettunen, ROST 0 1 1
47 Hanski Virtanen, Puumat 0 1 1

 

Lisätietoa

Ilmoittautumiset ja lisätiedot:
info@sbek.fi

Ilmoittautumisten dl 15.4.
Laskujen eräpäivät 30.4.

Yhteistyökumppanit

 


 

Kirjautuminen